Manikúra

Pracujeme s produkty CND Shellac !

CND Shellac - Jednoduše nedostižný
Unikátní technologie CND Shellac systému v sobě kombinuje lehkost laku s nedostižným leskem a dlouhotrvajícím nošením. Pojďme se nyní podívat jak a proč Shellac spatřil světlo světa a proč je na trhu čímdál oblíbenější.
U zrodu Shellacu stál rozsáhlý průzkum mezi zákazníky, z něhož vyplynula potřeba snadné aplikace, dlouhodobého nošení bez poškození a v neposlední řadě snadného odstranění, to vše bez poškození nehtu. Zdánlivě protichůdné požadavky, nicméně po náročném vývoji se inženýrům z výzkumného centra CND podařilo takový produkt vytvořit.

Čím se Shellac liší od ostatních produktů?
Pokud budeme hovořit o Shellacu , liší se nejen svým prvenstvím na světovém trhu, ať už z hlediska toho, že to je první produkt svého druhu, či z hlediska své obliby mezi nehtovými designérkami a zákaznicemi. Společnost CND tento výrobek uvedla na světový trh v roce 2011 a tím dala vzniknout novému oboru v nehtové modeláži - krásné úpravě přírodního nehtu bez jeho poškození. Jedině se Shellacem NEPILUJEME!, tudíž nepoškozujeme nehtové lůžko, a to ani při aplikaci, ani při odstranění.


Ceník služeb.